Angelina për ndarjen nga Brad: E humba veten…

By

Angelina Jolie ka folur sinqerisht për divorcin e saj nga Brad Pitt.

Aktorja 44 vjeçare foli për ndarjen nga Brad pasi u martuan në vitin 2014 dhe në vitin 2016 u ndanë, në një intervistë për revistën franceze Madame Figaro, transmeton Klan Kosova.

Ajo e quajti atë ‘një moment të komplikuar…nuk e njoha më veten’.

“Unë e kisha humbur veten pak”, tha ajo kur “marrëdhënia e saj me Brad po përfundonte”.

Aktorja shtoi se ndjehej pothuajse e parëndësishme. “Ndjeva një trishtim të thellë, u lëndova”.

Artikuj të ngjashëm