Angelina Jolie refuzon të flasë për marrëdhënien e saj me The Weeknd

By

Angelina Jolie shmangu përgjigjen e një pyetjeje në lidhje me natyrën e marrëdhënies së saj me The Weeknd gjatë promovimit të filmit të saj të fundit, “Eternals”.

Ndërsa shfaqej në “Daily Pop” të E! me bashkë-yllin Salma Hayek të hënën, prezantuesi Justin Sylvester e pyeti Jolie nëse fëmijët e saj janë më të emocionuar për filmin e saj Marvel apo miqësinë e saj me këngëtarin e “Secrets”.

“Ata janë shumë të emocionuar për këtë film, nëse kjo është ajo që po kërkoni,” tha një Jolie duke buzëqeshur, duke i hedhur një vështrim Hayek.

“Ata janë shumë të emocionuar për këtë film,” përsëriti ajo.

Ylli i “Maleficent”, 46 vjeç dhe The Weeknd, 31 vjeç, janë parë në takime të shumta darkash në Los Angelos muajt e fundit, duke ndezur thashethemet se dyshja janë në një lidhje romantike.

Në shtator, Jolie mbërriti veçmas nga këngëtari i “Blinding Lights” në Giorgio Baldi në Santa Monica, Kaliforni; megjithatë, pas disa orësh brenda, ata u fotografuan duke u larguar së bashku.

Giorgio Baldi duket të jetë një vend i preferuar i ngrënies për dyshen e Hollivudit, pasi ishte gjithashtu ambienti i takimit të tyre të parë së bashku në qershor.

Dyshja nuk kanë marrë pjesë eveniment së bashku, kështu që natyra e marrëdhënies së tyre mbetet e paqartë, por një burim i tha Page Six se ata janë thjesht kolegë.

“Është e qartë se ata nuk po përpiqen të fshehin [datën e darkës],” na tha burimi i brendshëm. “Ai është padyshim i fokusuar në biznesin e filmit. Ai ka serialin e ri të HBO në të cilin po luan”.

The Weeknd, emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye, do të jetë bashkë-shkrues dhe protagonist në serialin e ri të HBO “The Idol”, të cilin ai e krijoi bashkë me Reza Fahim dhe krijuesin e “Euphoria” Sam Levinson. Ai më parë u shfaq në “Uncut Gems” me Adam Sandler.

Jolie është në mes të një beteje të ashpër për kujdestarinë me ish-bashkëshortin Brad Pitt, ndërsa The Weeknd ishte i lidhur me Bella Hadid dhe Selena Gomez.

 

Artikuj të ngjashëm