Çfarë thot sot Kim Kardashian për raportin e saj me Kanye West?

By

Ndërkohë që nuk jetojnë më si burrë e grua, Kim Kardashian dhe Kanye West mbeten partnerë të një lloji tjetër.

Ata mund të jenë ish, por kur bëhet fjalë për Ye – i njohur më parë si Kanye West, Kim Kardashian nuk është aspak e pashpirt.

Ndërsa prindërit e katër fëmijëve i afrohen kufirit një vjeçar të aplikimit të divorcit, është e qartë se nuk ka mungesë respekti mes ish-burrit dhe gruas. Në një intervistë të re me ‘WSJ Magazine’ Kim shpjegoi se sa shumë ajo dhe reperi fitues i ‘Grammy’ mbeten të ndërthurur pavarësisht ndarjes së tyre pas gjashtë vitesh martesë. Së pari, ata kanë mbetur partnerë biznesi.

“Ai ka një pjesë të Skims vetë dhe i jep skuadrës frymëzim, por edhe informacion,” i tha ajo revistës për markën e saj të të brendshmeve. “Unë mendoj se ai e shijon procesin”.

Prirja e tij për thjeshtësinë ka ndikuar edhe në të ardhmen e portofolit të biznesit të Kardashian. “Ai u shpreh se kishte shumë situata të markës. Ai është gjithmonë super i thjeshtë,” ndau ajo. “Unë me të vërtetë doja të kondensoja markat e mia të bukurisë. Doja një vend, një faqe interneti, ku gjithçka mund të jetojë”.

Tani, pas shitjes së 20% të KKW Beauty, ylli i realitetit po e përmbush atë vizion me një markë të rinovuar bukurie në punë. Ndërkohë, faqja e internetit e markës mbeti kryesisht jashtë funksioni përveç një premtimi për konsumatorët: “Aktualisht jemi larg duke punuar në një markë më moderne, të ngritur, të qëndrueshme dhe përvojë të klientit – ashtu siç e ka parashikuar gjithmonë Kim”.

Ajo i tha revistës, “Ndjehem sikur do të jetë fëmija im, do të kem markën time të bukurisë dhe Skims. Unë mund ta ushqej atë dhe ta lulëzoj më shumë nëse do të ishte e gjitha e kondensuar në një”.

Sido që të përfundojë kjo, ne jemi të gatshëm të vëmë bast se Ju do të keni një fjalë për të. “Kanye do të jetë gjithmonë,” tha ajo, “personi më frymëzues për mua.”

Artikuj të ngjashëm