Blero, ‘bombardon’ edhe #1here

By

Blero, emri më i përfolur i shtypit rozë, mbrëmë publikoi këngën e re në bashkëpunim me Uki Latifin,

Nuk u nevojitën më shumë se disa minuta dhe kënga u shndërrua në kryetemë. Sot ajo lehtësisht dëgjohej kudo, në vetura, qendra tregtare e lokale.

Pasqyrim i këtij suksesi normalisht se janë shikimet në Youtube që si për çdo projekt tjetër të Bleros, kanë ecur në mënyrën më të mirë të mundshme.

Nga të dhënat e brendshme që ka arritur t’i siguroj Prive, kënga pa i mbushur mirë 24 orë nga publikimi ka grumbulluar çerek milioni të shikimeve në Youtube.

Blero definitivisht po di t’i përmbush pritshmëritë e publikut duke mos e zhgënjyer asnjëherë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm