Me krejt pak mund, një makinë mund të bëhet e juaja nga Alketa Vejsiu

By

Në rrjete sociale ka shumë dhurata të cilat shpërndahen nga të famshëm në kuadër të promocioneve të ndryshme.

Por, Alketa Vejsiu duket që këtë proces e dërgon në një tjetër nivel.

Prezantuesja e sipërmarrësja e njohur po bën dhuratë hiç më pak se një veturë.

Për të fituar atë, janë disa kritere, mes të cilave ndjekja e profilit të Revistës Class dhe 39 profileve të tjera.

Një dhuratë të tillë gjigante, prezantuesja Vejsiu siç është shprehur vetë, e ka parë të nevojshme për ta bërë për publikun që e ka ndjekur në 20 vite punë në ekran. /Prive.al

View this post on Instagram

KJO MAKINE DO TE JETE DHURATE PER JU. SUPER GIVE AWAY per te festuar 1 milion K❤️ 🆗Tags duhen bere tek @revistaclass_ ❌Asnje tag tek profili AV nuk do te jete i vlefshem! 🛑Me rastin e 1 milion ndjekesve dhuroj kete makine Ford Fiesta! Makinen e bleme tek @borici.auto ku ka gjithmone zgjedhje te mira! Permes vemendjes suaj, mbeshtetjes ne profilin tim online, perkrahjes tuaj si kliente ne sipermarrjen time CLASS, si lexues te nje prej portaleve me te ndjekur te Lifestyle ne Shqiperi www.revistaclass.al, por mbi te gjitha si publiku qe me ka ndjekur ne 20 vite pune ne ekran, me takon t’ju dhuroj dicka qe ze vend! Eshte GiveAway me i madh qe eshte bere ne Shqiperi! Ju jam mirnjohese dhe ju falenderoj te gjitheve me❤️! Perpara pak kohesh Hackers vodhen faqen e @revistaclass_ Kishim punuar shume vite ! Por kishim paralel nje faqe back up-i, sepse ne jete duhet gjithmone te kesh nje Plan B. Ndaj ju kerkoj qe te beheni pjese te ketij Give Away duke zbatuar keto 2 rregulla te thjeshta dhe duke rindjekur @revistaclass_ ne instagram! 1. ✅Follow/ Ndiq ▶️ @revistaclass_ qe duhet te kthehet ne nr e ndjekesve qe kishte. Duhet ta ndiqni ju dhe miqte qe do te tag- oni ju! ( Vetem Tags tek @revistaclass_ do te jene te vlefshme ne Give Away). 2. ✅Tag 3 Miq Ju dhe miqte tuaj duhet te ndiqni @revistaclass_ por duhet te ndiqni edhe te gjitha profilet e bizneseve qe ndjek @revistaclass_ ne instagram! Jane 39 Biznese! Faleminderit dhe pas pak ditesh me Aplikacionin qe zgjedh ne menyre rastesore dhe transparente nje profil, do te zgjedhim Live Fituesin. 🆗Fituesin do ta intervistojme dhe xhirojme kur te marre dhuraten! Paçi Fat!

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Artikuj të ngjashëm