Me kë do ta sjellë Gjiko projektin e ri?

By

Nuk ka shumë kohë prej kur publikoi projektin e tij më të ri, solo.

‘Coco jumbo’ ishte kënga e verës nga reperi i njohur Gjiko. Kjo këngë, e cila ishte e preferuara nga të gjithat për gruan e tij Elitën, u prit mirë edhe nga fansat e reperit.

Por, nëse mendoni se me ‘Coco jumbo’ ka përfunduar vera për Gjikon, gaboheni! Tashmë ka përfunduar projekti më i ri i cili ndryshe nga më i fundit do jetë në bashkëpunim.

Kënga, siç ka treguar Gjiko do të jetë 100% hip-hop mirëpo reperi nuk ka dashur të zbulojë kolegun.

Ndjekësit në Instagram i janë përveshur aludimeve duke përmendur reperë të ndryshëm nga Ledri Vula tek Buta dhe S4MM. Momentalisht na mbetet vetëm të presim se me kë do të vijë Gjiko në bashkëpunim. Kurioziteti është i madh! /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

Konga e re ka mu kon bashkpunim osht pure hip hop mujshit me ja qellu me kond ?

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Artikuj të ngjashëm