Orinda dhe Turi bëhen prindër për herë të parë, emri i veçantë i vajzës!

By

Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka konfirmuar Turi përmes një fotografie të parë me vajzën, me ç’rast ka zbuluar edhe emrin.

“Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!” – shprehet Turi.

Emri Atara është me origjinë hebreje dhe nënkupton Kurorën.

Shumë urime çiftit e vajza qoftë me jetë të gjatë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm