Andrra Destani merr plot mesazhe nga gratë, ajo çfarë i thonë do t’iu habisë

By

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, dhe ky element automatikisht e bën të famshme.

Andrra Destani që fillimisht bëri emër krah burrit të saj, pas një dasme gjigande në Tiranë, tani ka krijuar fanset e veta, të cilat po i shkruajnë asaj në rrjetet sociale.

Dhe Andra, të gjitha këto mesazhe ku thuren fjalë miradije për të, i ka publikuar në Instagram.

Plot gra i kanë shkruar,duke i thënë se e admirojnë dhe se mendojnë që ajo është një grua e ndershme dhe e përkushtuar ndaj familjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm