Gjiko e Elita shkëlqejnë krah njëri-tjetrit

By

Nuk është më e diskutueshme që janë bashkë.

Reperi Gjiko dhe bukuroshja Elita Rudi ka tash e një kohë që kanë arritur të konsolidojnë një lidhje të fortë, deri dikur pa vëmendjen e publikut e së fundmi edhe nën shënjestrën e portaleve dhe fansave në rrjete sociale.

E pavarësisht që janë bashkë me muaj të tërë, fotot e dyshes vazhdojnë të mbesin të rralla.

Një të tillë së fundmi e ka siguruar Prive.al ku çiftin shfaqen të lumtur përkrah njëri tjetrit në një moment romantik në kinema.

Dashuria që kanë reflekton edhe në imazhin e rrallë ku kapen bashkë. /Prive.al

image-0-02-05-1febd32b81f48e2317457848caebdbdd7035ed553c21f234941c92bdcb5445a9-V

 

Artikuj të ngjashëm