Një befasi për Adriana Matoshin nga Keith Groeneveld

By

Adriana Matoshi po jeton romancën e saj me futbollistin Keith Groeneveld, lidhje të cilën e zbuloi ekskluzivisht për Prive.

Së fundmi, Keith ka befasuar Adrianën teksa të dy po qëndronin në një lokal.

Në disa video që futbollisti ka publikuar në Instagram, shihet Adriana e cila është e zënë, dhe ky që i afrohet ngadalë nga pas me një trëndafil që po e mbante të mbërthyer me dhëmbë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm