Andrra Destani dhe Sinan Hoxha në pritje të ëmbël

By

Ndonëse, para pak javësh çifti, Andrra dhe Sinani, mohuan kategorikisht lajmet që qarkulluan për shtatzëni, ata janë gati të ndajnë të vërtetën tani.

Me një postim në llogarinë e saj në Instagram, Andrra Destani publikoi një fotografi me barkun e rrumbullakosur, duke konfirmuar kështu që çifti janë në pritje të ëmbël.

Ata po bëhen prindër për herë të dytë, e në postimin e saj Andrra shkruan:

“Pritja me e embel, e lumtur dhe mirenjohese per cdo sekond te jetes, te presim me padurim 👼”.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm