Andi Artani, banori #4 në BBVK

By

Andi Artani iu rikthye edhe një herë reality show. Kësaj here ai nis aventurën e tij në Big Brother Kosova.

Djaloshi nga Peja, një xhudist e dëshmuar tani është edhe banori i katërt i shtëpisë së famshme.

Qëndroni të kyçur në Klan Kosova dhe ArtMotion për të mos humbur spektaklin e mbrëmjes. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm