Anaid me një tjetër klip të nxehtë (Foto)

By

Anaid është një këngëtar ndryshe nga Shqipëria i cili deri më tani ka publikuar dy videoklipe e ndërsa ka të tretin gati.

Në dy klipet paraprake është shfaqur shumë ndryshe teksa dhe tani ka zgjedhur të vij më nxehtë.

Në këtë projekt kanë punuar në muzikë Joniad Banushi ndërsa teksti nga Gerard Merdani dhe Anaidi.

‘Zemrën ta du’ mban emrin kjo këngë që në klip ka punuar Agjencia mediatike Swart.

Spoti aktualisht është në fazën e montazhit dhe pritet që të lançohet shumë shpejt./Prive.al

anaid 2 anaid 3 anaid 4

Artikuj të ngjashëm