Për Flori Mumajesin ky është vendimi më i vështirë në jetë

By

Asgjë tjetër për nga vështirësia s’do krahasohej me vendimin e vështirë për ta lënë muzikën.

Papritmas këngëtari i famshëm shqiptar Flori Mumajesi, e bëri këtë deklaratë në profilin e tij në Instagram.

Mumajesi shkruan se shpesh herë e mendon ta lërë muzikën, por s’do e bëjë sepse është publiku ai që e do më së shumti.

“Vendimi më i vështirë i jetës sime është të shkëputem nga muzika. Dhe më vijnë shumë mesazhe që m’i mbushin sytë me lot. Nuk jam dorëzuar ende edhepse shpesh herë e mendoj. Ju dua”, ka shkruar Mumajesi në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm