Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngë të re (VIDEO)

By

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar një projekt të ri muzikor.

Dyshja solli “Criminal Immigrant” me një videoklip në formë të animuar.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm