Shakira nxit thashetheme për një romancë me Lewis Hamilton

By

Shakira dhe Lewis Hamilton po vazhdojnë të nxisin thashethemet për romancë pasi u panë së bashku në Spanjë gjatë fundjavës.

Këngëtarja e “Hips Don’t Lie” dhe shoferi i Formula 1 – të cilët u panë për herë të parë duke lundruar me varkë në Miami muajin e kaluar – hëngrën darkën në Barcelonë të dielën mbrëma.

Grupi, i cili përfshinte muzikantin Mustafa the Poet dhe shokun e Kendall Jenner, Fai Khadra, po festonin vendin e dytë të Hamiltonit në Çmimin e Madh të Spanjës më herët atë ditë.

Në një moment, shtatë herë kampioni i botës e mbështolli krahun rreth belit të Shakirës ndërsa buzëqeshte për një foto në grup, e cila u postua në Instagram Story të Mustafait. /Prive.al

Shakira cozies up to F1 driver Lewis Hamilton in BarcelonaShakira and Lewis Hamilton in Barcelona

Artikuj të ngjashëm