Gjeni dallimin mes Taynës dhe nënës së saj (FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e Taynës.

Nëna e saj feston ditëlindjen dhe këtë e ka bërë të ditur reperja përmes Instagramit.

Përveç një ëmbëlsire që ka ndarë me ndjekësit e saj, ajo postoi edhe një fotografi krah mamit të saj duke shkruar: “Gjeni mamin në foto”.

Tayna dhe nëna e saj po duken shumë njëjtë apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm