“Alpha Show 2” vjen edhe më gjigant se edicionin e parë

By

4 gusht është data që Tirana do të jehojë me një nga koncertet më të mëdha që ka parë ndonjëherë.

“Alpha Show 2” nga  Noizy po vjen dhe artisti ka lajme të mira.

Me një postim në llogarinë e tij në Instagram ai njoftoi se sheshi Nëna Terezë është sistemuar në atë mënyrë që tani do të zë edhe 10 mijë persona më shumë.

Ndonëse ai akoma nuk ka zbuluar se cilët artistë do të performojnë kësaj here, reperi thotë se “line up është i frikshëm”.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Artikuj të ngjashëm