Valdrin Sahiti ndan imazhin e të bijës (FOTO)

By

Dizajneri shqiptar Valdrin Sahiti ka disa muaj prej kur ka fituar statusin e ri – atë të prindit.

Me ardhjen në jetë të Bellas, shumë gjëra kanë ndryshuar në familje dhe normalisht, një kohë e madhe i dedikohet vetëm të bijës.

Këtë na e ka lënë të kuptohet vetë Valdrini falë postimeve të shpeshta të tij në rrjete sociale teksa kujdeset për vajzën.

Në këtë frymë, ai ka ndarë një imazh tejet të bukur të së bijës përmes rrjeteve sociale.

A nuk është Bella një fëmijë i mrekullueshëm? /prive.al

Artikuj të ngjashëm