Raportime se është në lidhje? Reagon Samanta Karavella, martohem verën e ardhshme!

By

Ishte një buçet lulesh që ishte publikuar nga ajo në Instagram, imazhi që do mjaftonte për të ngritur spekulime se ajo është në lidhje.

Sikur lulet vijnë vetëm nga dashnorët! Po a s’bën ndonjëherë t vijnë nga mikeshat, ashtu siç i erdhën Samanta Karavellës pas performancës së këngës “Humbur”, në festivalin Kënga Magjike?

Këngëtarja ka rrëfyer për Blitz.al, se lulet ishin nga një mike dhe se në jetën e saj ende nuk ka një të dashur që do i sillte ato lule për të.

Dhe pas këtij rrëfimi, Samanta ka ironizuar me mediat që spekulonin për lidhje, duke publikuar një deklaratë në instagram.

“EKSKLUZIVE: Martohem verën e ardhshme”, ka shkruar me ironi Karavella. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm