Kur vjehrra të njeh mirë: Ja çfarë mori dhuratë Aurela Gace nga vjehrra e saj (FOTO)

By

Këngëtarja e famshme shqiptare, Aurela Gaçe dje festoi ditëlindjen e 42-të.

Është e pabesueshme se sa shumë urime ka marrë dhe të gjitha janë bërë publike në rrjete sociale. Eli Fara, Ardit Gjebrea, Joni Peci e Skerdi, janë personat e famshëm që për këngëtaren gjeten kohë t’i thurin një urim.

Ndërsa dhurata më seksi dhe më e cmëndura si vet Aurela, është ajo që i ka bërë vjehrra e saj.

Si surprizë për këtë ditëlindje, Aurela ka marrë nga nëna e bashkëshortit një palë syze interesante, që përputhen perfekt me karakterin e Aurelës.

Ndërsa bashkëshorti, e ka surprizuar live në një koncert, duke i sjellë një tortë e duke i uruar ditëlindjen me përqafime.

Kurse mikja e saj e zemrës, këngëtarja Eli Fara, i ka dhuruar asaj një qafore dhe një buqetë të bukur lulesh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm