‘Si Bugatti’ nga Gjiko e Skerdi arrin në kampionatin holandez, ja çfarë ndodhi aty (FOTO)

By

‘Si Bugatti’ nga Gjiko e Skerdi ka thyer rekord klikimesh në youtube por edhe rrjete sociale.

Projekti ka mbledhur afër 3 milionë klikime për 1 javë, që u bë sot, dhe shumë njerëz kanë postuar video me këtë këngë duke i etiketuar të dy artistët.

‘Si Bugatti’ arriti edhe deri tek Arbër Zeneli – futbollisti shqiptar i Kosovës i cili luan si mesfushor për klubin holandez të SC Heerenveen dhe ekipin kombëtar të Kosovës.

Ai postoi fotografi në Instagramin e tij nën të cilat bëri me hashtag titullin e këngës.

Imazhi mori mijëra pëlqime dhe shumë komente, por edhe u ripostua nga Gjiko e Skerdi.

https://www.instagram.com/p/BmUH-Z-AxUh/?taken-by=azeneli13

Projekti që po dëgjohet kudo, është punuar në studion e Redbox Entertainmet, aty ku të dy menaxhohen.

Ne ua sjellim edhe njëherë klipin për ta parë nëse e keni humbur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm