Almeda Abazi gjashtë muajshe shtatzënë dhe zbulon barkun e rrumbullakosur

By

Po bëhet nënë për herë të parë dhe më e entuziazmuar se kaq s’mund të ishte.

Ish Miss Shqipëria dhe tani aktore e njohur në Turqi, Almeda Abazi, po e pret fëmijën e parë nga martesa me aktorin turk Tolgahan Sayisman.

Dhe ajo po rrezaton lumturi në çdo imazh që po e poston në rrjetet sociale.

Aktorja madje së fundmi për fansat e saj në Instagram, e ka zbuluar barkun e rrumbullakosur goxha shumë, meqë ajo tashmë është gjashtë muajshe shtatzënë e më shumë se gjysmën e rrugëtimit e ka përfunduar! /Prive.al

View this post on Instagram

🖤 #love #6monthspregnant

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Artikuj të ngjashëm