Një Gentë e re! (FOTO)

By

Këngëtarja Genta Ismajli pak orë më parë postoi një imazh përkrah Ludo Lee, shqiptarit që kuron imazhin e disa emrave të njohur dhe që ka takuar shumë yje botëror.

Rezultati ?! Një Gentë plotësisht ndryshe!

Këngëtarja ka lyer flokët e saj nga e zeza në një ‘bjonde shampanjë’ në një prej zgjedhjeve që nga Ludo Lee, është cilësuar si trend i verës së 2016-tës.

Genta duket shumë e lumtur me imazhin e ri teksa komentet e fansave kanë qenë të përziera. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm