Alketa sonte sërish në ekranet italiane!

By

Prezantuesja Alketa Vejsiu javën që shkoi ishte ndër më të përmendurat për shkak të paraqitjes në festivalin Italian të këngës “Sanremo”.

Nga ajo skenë dolën shumë komente, kritika e komplimente të cilat i sqaroi vetë Vejsiu mbrëmë në paraqitjen e parë dhe të vetme në intervistë për mediat shqiptare pas festivalit.

Mirëpo, sot ajo sërish është nisur drejt Italisë ku do të jetë e ftuar në televizionin “Rai” për të dhënë një intervistë në emisionin “Porta a porta”.

Ky emision do të transmetohet sonte prej orës 23:00/Prive.al

Artikuj të ngjashëm