Jehona Sopi i rikthehet edhe koncerteve!

By

Këto ditë pritet publikimi i këngës së re të këngëtares Jehona Sopi, i cili njëkohësisht është klipi i parë i rikthimit.

“Jemi dashtë” është finalizuar para pak dite, ku në xhirimet e saj Jehona dha dhe një intervistë për emisionin Prive duke treguar më shumë detajet rreth projekteve por edhe pauzës.

Mirëpo, ky rikthim duket se do të ketë edhe koncerte dhe i pari do të jetë në diasporë, përkatësisht në Belgjikë me datë 6 mars.

Eventi i parë do të jetë së bashku me Robert Berishën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm