‘No love’ thojnë Ledri e Elvana (VIDEO)

By

Ashtu siç e paralajmëruan, Ledri Vula dhe Elvana Gjata kanë lansuar bashkëpunimin muzikor.

‘No love’ titullohet kënga që solli në bashkëpunim të dy artistët e pëlqyer në skenën shqiptare.

Dëgjojini duke klikuar në linkun e mëposhtëm! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm