Albumi i Llunit gati për publikim!

By

Lluni ka kohë që po promovon albumin e tij “Frescobars” por që akoma nuk është lansuar.

Kjo vonesë duket se është bërë për shkak të ndikimit të pandemisë.

Mirëpo, këtë vit ky projekt do të lansohet e madje tashmë shihen edhe postimet e shumta të reperit me titullin e albumit.

Një datë nuk e kemi akoma por nuk do të duhet të presim dhe shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm