ALBUMI I ARTËS AFËR FINALIZIMIT!

By

Arta Bajrami ka paralajmëruar albumin e saj para disa kohe por mesa duket punët janë afër përfundimit.

Para disa orëve Don Arbas, vëllai dhe producenti i Artës ka publikuar një fotografi ku në të shihet këngëtarja dhe Astrit Stafaj.

Stafaj është bërë pjesë e një projekti të Bajramit që është e inkuadruar në album./Prive.al

Artikuj të ngjashëm