Albina dhe Familja Kelmendi surprizojnë publikun në Tel Aviv

By

Festivali Evropian i Këngës ka nisur turneun promovues.

Pas Varshavës, Albina dhe Familja Kelmendi ka surprizuar publikun në Tel Aviv, duke performuar live këngën “DUJE” me një përkrahje të jashtëzakonshme nga i gjithë publiku pjesëmarrës të cilët njëzëri kanë kënduar refrenin saj.

May be an image of 6 people and indoor

Të pranishëm ishin edhe stafi i Ambasadës Shqiptare në Izrael, përfshirë ambasadorin Dr. Bardhyl Canaj. /izraelisot/

Artikuj të ngjashëm