Enca paralajmëron: “Mjaft qajtët, këngët që po vijnë janë ritmike”

By


Këngëtarja e famshme shqiptare Enca Haxhia, ka paralajmëruar këngë të reja ndryshe nga ajo e fundit e cila ishte një dhimbje dashurie.

 

View this post on Instagram

Mos u kthe, Mbytu per mu n’mall 🔪 Qani per here te fundit sot, se kenget e reja po vine, dhe nuk jane faaare per te qare 😂💦

A post shared by ENCA (@enca) on

Haxhia në Instagramin e saj shkruan:

“Mos u kthe, Mbytu per mu n’mall. Qani për here te fundit sot, se këngët e reja po vine, dhe nuk jane faaare per te qare”.

Ndërsa një fanse e saja e pyetën nëse këngët e reja do jenë bashkëpunime apo solo, Enca rrëfen se do ketë nga të dyja. /Prive.alArtikuj të ngjashëm