Albert Stanaj lëshon një cover të ri (VIDEO)

By

Albert Stanaj ka publikuar një cover të këngës ‘Amorfoda’ nga Bad Bunny.

Videoja tashmë është në youtube dhe ju mund ta dëgjoni të plotë versionin e tij.

Alberti lëshoi këtë video deri në projektet e tij të reja të cilat veç i ka paralajmëruar.

Nëse nuk e dini, Alberti është shqiptar dhe ishte në Kosovë gjatë verës për të performuat në festivalin Sunny Hill bashkë me emra të njohur të estradës./Prive.al

https://m.youtube.com/watch?v=vC8t3Gc0yTE

Artikuj të ngjashëm