Lorik Cana përshëndetet me kombëtaren, por më i bukuri momenti me të birin në fushë (VIDEO)

By

Lorik Cana, kapiteni disavjeçar i kombëtares shqiptare, ka sonte ndeshjen përshëndetëse me ekipin krah të të cilit luajti disa vjet me radhë.

Cana është paraqitur në fushë bashkë me të birin e tij, Boikenin i cili ka të veshur një fanellë të kombëtares sikurse edhe babai i tij.

Boikeni 1 vjeçar, duket i adhurueshëm në këto veshje sportive dhe krah të atit i cili adhurohet nga tërë shqiptarët për kontributin që ka dhënë në ndërtimin e një ekipi të suksesshëm.

Në anën tjetetër, videoja është marrë nga reperi shqiptar Stresi, i cili po qëndron në tribina me mijëra tifozë të tjerë në ndeshjen Kosovë-Shqipëri. /Prive.al

@lorikcana me Boikenin ne ndeshjen pershendetese te kapitenit!

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm