Albëria rrëfen tradhtinë: ‘Burri im ishte bukurosh dhe…’

By

Albërie Hadërgjonaj ishte e ftuar mbrëmë në NIN me Alaudin Hamitin.

Në një prej intervistave të rralla të saj, Albëria shpalosi gjerë e gjatë të gjitha risitë nga jeta e saj por edhe sfidat me të cilat është ballafaquar.

Mes tjerash, këngëtarja foli edhe për raportin me ish-bashkëshortin e saj që njëkohësisht ishte dashuria e parë që e njohu në një moshë krejt të re.

Albëria rrëfeu tradhtinë në Shqipërinë e viteve të 90ta.

“Burri im ishte bukurosh dhe kishte para. Sot kur e mendoj, s’kishte si të ndodhte ndryshe me të shkretin” – u shpreh mes tjerash këngëtarja.

Albëria si rrallë artistë u përgjigj edhe në tre pyetjet e “Haje ose thuaje” duke mos ngrënë në asnjë prej pyetjeve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm