Nuk e pritëm këtë befasi nga Butrint Imeri

By

Butrint Imeri ka publikuar një këngë të re, por jo si zakonisht.

Version më i shkurtër dhe e pa realizuar me videoklip ai solli një këngë që nuk i la as titull.

Në përshkrimin e videos ai ka ndarë vetëm tekstin dhe ju mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)

Artikuj të ngjashëm