Ronela Hajati feston ditëlindjen dhe ka urimin më të bukur për veten

By

Sot këngëtarja shumë e dashur, po feston ditëlindjen e saj të 31-të.

Nga shumë urime që këngëtarja mori e që do të marrë gjatë, më i bukur mbetet ky që i bëri vetes.

Me një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo postoi një sërë fotosh nga fëmijëria, ku shkruan:

“Gezuar ditelindjen Ronel! Ti qe ke qene gjithmone e qeshur, qejflie (shishja me foton e dyte eshte bosh normalisht) ,nje hap para (me demostrim serish ne foto) , qe e do jeten pafund,qe do njerzit me gjith shpirt ,muziken ,dashurine ,pozitivitetin! Kam punu per ket dite prandaj po uroj veten! Te dua shume Ron! ❤”

Urime ditëlindjen, Ron! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm