Ish i dashuri i Rita Orës nis një lidhje të re (FOTO)

By

Ish i dashuri i Rita Orës, me sa duket ka gjetur dashurinë…

Aktori i njohur, Andrew Garfield, është në një marrëdhënie të re dhe këtë e dëshmuan fotot e kapura nga paparacët.

Por sipas Daily Mail, ai e ka konfirmuar lidhjen e tij me aktoren, Susie Abromeit.

Kjo pasi çifti janë parë të shoqëruar nga njëri-tjetri rrugëve të Los Anxhelosit.

Ata ishin të kapur dorë për dore si dhe  dukeshin se janë të lumtur bashkë.

Artikuj të ngjashëm