Albatrit Muçiqi xhiron klipin e ri!

By

I fundit produksion muzikor nga Albatrit Muçiqi është bashkëpunimi me Genta Ismajlin dhe Nurteel, përmes të cilit shënoi këngën e parë bashkë me një këngëtare femër.

Ndërsa, 6 muaj më vonë Albatriti po sjell një klip të ri, të cilin e ka xhiruar mbrëmë me kompaninë filmike nga Prizreni, XL Films.

“Nuk muj me ta fal” mban emrin kënga e cila është punuar në studion e Threedots. Bazuar nga titulli, duket se Albatriti rikthehet në balada./Prive.al

Artikuj të ngjashëm