Prive Paparazzi: Roberti kapet mat, në lidhje të re? (FOTO)

By

Vera e nxehtë problem që kalohet “single” dhe s’kishte si të jetë e tillë për një prej meshkujve më seksi të botës së të famshmëve shqiptarë.

E kemi fjalën për Robert Berishën.

Këngëtari po shijon një romancë të re.

Prive.al e ka fotografuar Robertin mbrëmë në kryeqytet dorë për dore me një bjonde.

Ky zhvillim vjen pas ndarjes nga një tjetër bjonde, Laureta Maqedonci.

Një flirt veror apo diçka më shumë? Do e kuptojmë më mirë kur të vijë vjeshta! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm