Si e befasoi Ramushi bashkëshorten e tij, Anitën ?!

By

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, është treguar mjaft romantik në këtë 14 Shkurt.

Ai, ka surprizuar bashkëshorten e tij, Anitën me një buqetë të madhe me trëndafila të kuq. Prezantuesja, e lumtur nga kjo dhuratë ka postuar foto në rrjete sociale teksa i uron këtë festë miqve të saj në rrjete sociale.

Ndryshe, kujtojmë se çifti janë të bekuar me tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm