Albërie Hadërgjonaj shumë shpejt gjyshe (Foto)

By

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj shumë shpejt do të gëzoj një tjetër status.  Përmes llogarisë së saj në instagram Albëria ka treguar se vajza e saj e madhe është në pritje të fëmijës së parë.

“Jeta Ime, Agnesa Hadërgjonaj nuk mund të pres që të mbaj në krahë engjëllin tënd” – është shkrimi përkrah fotografisë.

Agnesa do të lind një vajzë dhe aktualisht është 28 javë shtatëzënë./Prive.al

agnesa

Artikuj të ngjashëm