Aurela e ‘zhveshur’ në katër stinët e vitit

By

Mjafton të hyni në profilet e saja dhe çdo javë mund ta shihni që është në lëvizje, herë për çështje biznesi e herë për qejf.

Është kjo, e pasionuara ndaj udhëtimeve, modelja Aurela Hoxha.

Vera mbetet stina e preferuar e saj e pika e ‘vlimit’ vjen kur ajo poston fotografi me rroba banjo që pastaj shndërrohen në objekt diskutimi për format e lakmueshme trupore që posedon.

Me ti përfunduar pushimet e zgjatura verore, ish miss Albania i’u rikthye asaj që di të bëjë më së miri, pozimin.

Por, ajo qe bie ne sy në fotografinë e fundit duket se Aurela nuk e ka ndërmend të ‘vishet’ as në këtë stinë e ndoshta as në dimër.

Një palë të brendshme dhe një xhaketë kaq mjaftojnë që ajo të ndihet ngrohtë në këto ditë të ftohta vjeshte. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm