Nora emocionon me lamtumirën për ish-vjehrrën

By

Pak më parë u bë e ditur se nëna e muzikantit Robert Berisha ka ndërruar jetë.

Lajmi u bë publik nga Patrisi e Roberti përmes rrjeteve sociale.

E nuk ka vonuar shumë deri në postimin e Nora Istrefit.

Ajo ka kujtuar vjehrrën përmes një fotografie të saj me Renée ku shprehet:

“Ke qenë gjithmonë shoqja ime, të kam dashtë dhe më ke dashur. Uroj me zemër që shpirti yt i bardhë dhe një grua me kaq shumë vlera të pushojë e qetë e në paqe.”

Ngushëllime! /PRive.al

Artikuj të ngjashëm