Ndahet nga jeta nëna e Robert Berishës

By

Dita e sotme ka nisur me një lajm të kobshëm për familjen e Robert Berishës.

Përmes rrjeteve sociale, Patrisi ka njoftuar ndarjen nga jeta të nënës së tyre.

Zonja Teutë la pas tre djem dhe disa nipa e mbesa.

Ngushëlimet më të sinqerta familjes! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm