Alban Skenderaj ka një surprizë për Shën Valentin (FOTO)

By

Shën Valentini po afron.

14 shkurti është festë e të dashururave dhe shpesh herë të famshmit zgjedhin këtë datë për të sjellë një këngë dedikuar çifteve.

Këtë vit, përveç Mozzikut, edhe Alban Skenderaj ka zgjedhur të publikojë një këngë në ditën e të dashururave.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi që e ka bërë në llogarinë e tij në Instagram.

Ai shkroi datën nën tri fotografi ku shihet me kitarë.

Të tjera detaje, artisti nuk ka dhënë megjithatë, le të shpresojmë për një baladë të bukur siç di t’I bëjë ai./Prive.al

View this post on Instagram

14.02.2020 🌹

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Artikuj të ngjashëm