Aurela Hoxha, një shqiponjë e vërtetë sonte! (FOTO)

By

Modelja shqiptare Aurela Hoxha është gati për një tjetër puntatë të spektaklit ‘Dance ëith me’ të cilit iu bashkangjit para pak javësh.

E në prag të festës së 28 Nëntorit, mbrëmja nuk kishte se si të mos dominohej nga motivet patriotike shqiptare.

E tillë ka qenë edhe veshja e modeles.

Me një fustan kuq e zi me dy krenat, i cili në variante të ngjajshme është parë më herët edhe tek Bleona dhe Angela Martini,  Aurela ka mahnitur ndjekësit në rrjete sociale me trupin e saj.

Imazhi i mëposhtëm flet vetë.. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm