“Përgjithmonë bashkë”, kjo është dhurata e modeles ruse për Don Xhonin

By

Don Xhoni së fundmi ishte për pushime në Dubai.

Ai atje nuk është vetëm por krah modeles Ariana Lirey, me të cilën më në fund u bë bashkë pas muajsh duke u “ngacmuar” virtualisht nga distanca.

Ata qëndruan në të njëjtin hotel dhe mbrëmjet po i kalojnë siç kalohen netët tipike në Dubai.

Dyshja darkuan në restorante luksoze dhe kanë shijuar bukuritë e Dubait nën xhirot e një Lamborghini luksoz të cilin nget Don Xhoni.

Si dhuratë përshëndetëse, modelja ruse i dhuroi reperit nga Drenica një çakmak ngjyrë ari ku të gravuar ka “Përgjithmonë bashkë”.

Më poshtë mund ta shihni të plotë postimin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm