Alban Skenderaj dhe Elinel sjellin “Kam nevojë” (VIDEO)

By

Një bashkëpunim të cilin e kishim paralajmëruar kohë më parë tani morri jetë.

Bëhet fjalë për dyshën Skenderaj dhe Elinel të cilën nuk është se do ti kishim pritur të sillnin ndonjë duet, duke gjykuar rrymat e muzikës të cilat ata i trajtojnë.

Megjithatë, ani pse të ndryshëm në stilet e muzikës, ata kanë sjellur një këngë mjaft të bukur./PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm