Alaudin Hamiti i bën pyetjen më personale Liberta Spahiut, përgjigja e saj më se e sinqertë (VIDEO)

By

Ata të dy janë miqtë më të mirë dhe dinë goxha për të fshehtat e njëri tjetrit.

Por pak a shumë, disa i zbuluan mbrëmë gjatë emisionit Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ku Liberta Spahiu dhe Alaudin Hamiti, luajtën mes vete lojën e famshme “Haje ose Thuaje”.

E Dini, është ai që e ka vënë në siklet Libertën duke i bërë një pyetje tejet personale!

“Si të pëlqen seksi, drejt e në temë apo me paralojë?”

Por Liberta nuk ra në grackën e Dinit për të ngrënë diçka të shpifur që kishte në tavolinë por u përgjigj. Dëgjojeni përgjigjen e saj…

Artikuj të ngjashëm