Kjo është e vërteta e relacionit mes Blerim Destanit dhe Bebe Rexhës

By

Një foto ku shfaqen dy fytyra publike të gjinive të kundërta. Kaq mjafton që të nisin thashethemet për lidhje të mundshme mes artistëve shqiptarë.

Njejtë ndodhi edhe pak ditë më parë kur u tha se Blerim Destani dhe Bebe Rexha kanë nisur tashmë një lidhje, marrë shkas prej fotos së postuar nga vetë aktori në profilin e tij ku dyshja u takuan me njëri-tjetrin në Gjermani.

Megjithatë, të paktën sipas vetë të apostrofuarve kjo nuk është aspak e vërtetë.

I kontaktuar nga Prive.al, aktori i njohur Blerim Destani e ka mohuar kategorikisht lidhjen me këngëtaren me famë botërore.

‘Thjesht shoqe’ – u shpreh Blerimi që vazhdon të jetë beqar duke mos u përfolur tash e një kohë për lidhje të mundshme në publik. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm